علی پایان

اینجانب علی پایان با 18 سال سابقه کار در مبلمان راحتی ،کلاسیک و استیل شروع به کار در کارخانه مبل سازی در قسمت نجاری کردم و کسب تجربه کردم و همچنین آموختم که در کجا و چگونه باید از چوب های روس ،راش و… در چهارچوب به نحوه صحیح استفاده کنم .سپس به مدت دو سال  رویه کوبی را به بهترین شکل ممکن آموزش دیدم که نتایج بسیار خوبی درباره رویه کوبی گرفتم و از تجربیاتم در نمایشگاه 2018 استفاده کردم که نمونه ساخته شده من در آن نمایشگاه مقام اول را کسب کرد.بعد از آن تصمیم گرفتم که در این حوضه بصورت مستقل فعالیت کنم .

از سال 1398 با برند مبل اساطیر فعالیت می کنم که در همین مدت کوتاه توانسته ام رضایت مشتریان خود را به بهترین شکل ممکن جلب کنم و همچنین در خدمات پس از فروش نیز بسیار موفق بودم .

من با جمع آوری نیروهای متخصص و کاربلد در کارخانه خود توانسته ایم که در صنعت مبلمان بهترین نمونه ها را طراحی و تولید کنم.

رضایت مشتری

حمایت از مصرف کننده

ما با یک هدف اصلی یعنی حذف دلالان مبل پا در این عرصه نهادیم و با راه اندازی شبکه های مجازی و همینطور سایت مبل اساطیر قصد داریم که بدون واسطه به مشتریان خود سرویس ارائه دهیم و آنها را با کیفیت و همینطور کمیت آشنا کنیم .
باشد که خدای متعال ما را در این راه یاری نماید .